zavřít

Přihlášení

Koncert pedagogů ZUŠ MSK 2024

Koncert pedagogů základních uměleckých škol Moravskoslezského kraje letos pořádá ZUŠ Opava, která slaví 100. výročí od otevření. Koncert se bude konat v koncertním sále Minoritského kláštera a bude součástí oslav školy a zároveň 800 let města Opavy, které akci zařadilo do svého Předplatného krásné hudby. K dispozici bude nově zakoupené koncertní křídlo Petrof I Mistral. 

Je k dispozici záznam Koncertu Pedagogů ZUŠ MSK 2024, zhlédnout jej můžete zde.

Aktuality

3. 4. 2024

Výstava a koncert

napsal(a) lukas.poledna@zusopava.cz

Vážení kolegové,

vernisáž výstavy žáků výtvarných oborů ZUŠ MSK bude zahájena 11. 4. 2024 v 16:30 ve výstavní síni ZUŠ Opava v budově Solná 4. V 18 hodin bude následovat Koncert pedagogů ZUŠ Moravskoslezského kraje, který se bude konat opavském koncertním sále Minoritského kláštera. Po koncertě jsou všichni účinkující a hosté obou akcí zváni na společenské setkání do multifunkční místnosti v budově ZUŠ Opava Dvořákovy sady 4.

Všechny lokace jsou v blízkém dosahu východního nádraží (5 minut pěšky). Případně doporučujeme využít parkovací dům vedle východního nádraží.

Program koncertu a mapu s označením uvedených míst si můžete stáhnout zde

těšíme se na setkání s Vámi
za ZUŠ Opava Lukáš Poledna

26. 2. 2024

KONCERT PEDAGOGŮ ZUŠ MSK 2024

napsal(a) lukas.poledna@zusopava.cz

Vážení kolegové,

letošní Koncert pedagogů ZUŠ Moravskoslezského kraje se bude konat 11. dubna v 18 hodin v opavském koncertním sále Minoritského kláštera. Koncert bude součástí oslav 100 let ZUŠ Opava a 800 let města Opavy, zároveň patří do Předplatného krásného hudby města Opavy, takže návštěva diváků bude vysoká. V Minoritu navíc máme nové koncertní křídlo Petrof I Mistral a k dispozici bude také cembalo.

Informujte, prosím, v této věci své pedagogy. Na koncert se lze přihlásit přes stránky MÚZY na adrese https://muzamsk.cz/prihlaska-ke-koncertu-pedagogu-zus-msk-2024/. Délka koncertu bude maximálně 1 hodinu a 20 minut. Uzavírka přihlášek bude 30. 3. 2024 - v případě překročení avizované délky koncertu budeme respektovat pořadí přihlášených účinkujících.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Lukáš Poledna, ZUŠ Opava

Plakát události

Vytvořila a spravuje agentura czech.click | Nastavení cookies 🍪 | Ochrana osobních údajů 🔒