zavřít

Přihlášení

Muziáda 2010

MÚZIÁDA 2010, Opava 2.6.2010

Po Beethoveniádě, Schubertiádě a loňské Múziádě připravujeme další celodenní přehlídku talentovaných žáků všech oborů. Dopolední program bude dramaturgicky vycházet ze skladeb čtyř autorů, jejichž významná výročí si letos připomínáme: Schumann, Chopin, Čajkovskij a Fibich. Skladby mohou být hrány, tančeny, mohou inspirovat k dramatickému či výtvarnému zpracování. Velká dvorana hradeckého zámku je pro tvořivé nápady akusticky, esteticky i prostorově ideálním místem.

Odpolední část bude opět patřit žákům, kteří převezmou poděkování Moravskoslezského kraje za úspěšnou reprezentaci v soutěžích ZUŠ. Soubory, orchestry i zástupci dramatického oboru, kteří byli doporučeni k účasti v ústředních kolech soutěží, tak budou mít možnost představit se v rámci festivalu Beethovenův Hradec a natočit své výkony na DVD.

Přihlášky na obě části zasílejte do 7. května 2010 elektronicky na zus.haj@volny.cz, případně poštou na adresu ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku, Nádražní 11, 747 92 (uveďte, prosím vedle repertoáru, jmen účinkujících i jejich pedagogů také celkovou minutáž vystoupení).

Program Múziády

Vytvořila a spravuje agentura czech.click | Nastavení cookies 🍪 | Ochrana osobních údajů 🔒