zavřít

Přihlášení

Den dětí s „ Múzami“ v Nové Karolině 2019

Muziáda 2019 – Den dětí s „Múzami“ v Nové Karolině 1.6.2019

Letošní ročník Múziády 2019 – IV. ročník festivalu ZUŠ Moravskoslezského kraje se opět, stejně jako v loňském roce, uskutečnil pod záštitou náměstků moravskoslezského kraje Mgr.et Mgr. Lukáše Curyla, Mgr. Stanislava Folwarcneho a náměstka primátora města Ostravy Ing. Zbyňka Pražáka, Ph.D.

V rámci tohoto festivalu proběhl v sobotu 1. června 2019 od 10.00 do 15.30 hod. Den dětí s „ Múzami“ v Nové Karolině. Během celé akce se představilo více než dvě stovky účinkujících z celkem 14 souborů ZUŠ z celého moravskoslezského kraje, které prezentovaly svou celoroční práci. V pestrém programu účinkovali – taneční soubory z Opavy a Ostravy-Mar. Hor, kytarové soubory z Bohumína a Českého Těšína, hudecká muzika z Bohumína, soubory z Kopřivnice, Karviné. V odpoledním programu pak soubory a kapely z Třince, Bílovce, Havířova, Ostravy – Zábřehu a z Kopřivnice.

Všichni, kteří se na Karolinu přišli podívat, povzbudit své děti nebo se jenom tak zastavili na chvíli, jistě nelitovali. Pestrá a hodnotná vystoupení žáků všech věkových kategorií našich škol se setkávala s velkým ohlasem publika a srdečný potlesk zněl Karolinou po celou dobu konání této krásné prezentace práce ZUŠ.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat Moravskoslezskému kraji, Statutárnímu městu Ostrava, Nadačnímu fondu Residomo, Fóru Nová Karolina a Fa Muziker. com za finanční a materiální spoluúčast na tomto projektu.

Akce byla zároveň součástí projektu ,,ZUŠ Open 2019“.

Vytvořila a spravuje agentura czech.click | Nastavení cookies 🍪 | Ochrana osobních údajů 🔒