zavřít

Přihlášení

Mladé talenty s JFO 2024

Mladé talenty s JFO je ojedinělá a inspirující kulturní událost, která propojuje svět profesionální klasické hudby s mladými nadějnými muzikanty z řad žáků základních uměleckých škol. Tato akce se stala nejen milým zvykem, ale i významnou platformou pro rozvoj a prezentaci mladých hudebních talentů. Každoročně nabízí jedinečnou příležitost pro vybrané žáky, kteří prošli náročným výběrem, aby vystoupili na společném koncertu s Janáčkovou filharmonií Ostrava.

Tímto spojením se otevírají dveře k nezapomenutelnému zážitku, kde se mladí umělci mohou učit od zkušených profesionálů a současně prezentovat svůj talent širšímu publiku. Projekt Mladé talenty s JFO nejen zdůrazňuje význam hudebního vzdělávání, ale také přispívá k obohacení kulturního života a podporuje umělecký růst mladých hudebníků.

Aktuality

25. 2. 2024

vstupenky rodiče

napsal(a) Pavla Kovalová

Milé kolegyně, milí kolegové,

zasílám info ohledně vstupenek.

Každý z Vás dostane jednu volnou vstupenku. 

Bohužel jsme museli ustoupit od volných vstupenek pro žáky vzhledem ke kapacitě sálu, kde nyní koncertuje JFO.

Pokud budou mít rodiče Vašich žáků zájem o účast na koncertě, prosím, aby si zakoupili vstupenky na níže uvedené adrese  a zadali si slevu / Dítě, student do 19 let - vstupenka bude za 100,-Kč 

https://vstupenky.jfo.cz/janackova-filharmonie/standard/Hall/Index/21093/Y9k4ocu2Snc_rov__xcodex_AGA1gFbU4wi8cGRutZx1pwYr3GdglMWkGjIRMQ__?

Děkuji za spolupráci.

Přeji Všem pěkný den 🌷🌷.

Pavla Kovalová

20. 2. 2024

Rozpis zkoušek

napsal(a) Pavla Kovalová

Milé kolegyně, milí kolegové,

posílám vyjádření JFO k průběhu zkoušek před koncertem E4:

Zkoušky na koncert E4 konaný 23. 5. 2024 v 18 hod budou probíhat od úterý 21. 5. 2024. Harmonogram zkoušek bude upřesněn v nejbližších týdnech.

S přáním krásného dne

18. 2. 2024

Mladé talenty s JFO 2024 - dotazník

napsal(a) Miroslav Kapičiak

Milí účastníci "Mladých talentů s JFO 2024",

prosíme, věnujte chvilku vyplnění našeho dotazníku na https://muzamsk.cz/dotaznik-k-soutezi-jfo/ - stačí prokliknout, vyplnit a zmáčknout tlačítko odeslat.

Dotazník se týká důležitých informací, jako jsou ubytování, vstupenky a stravování, aby bylo možné přizpůsobit organizaci události Vašim potřebám. 

Doufám, že se již s Vámi se všemi spojili Vaši mentoři z JFO - pokud ne, tak prosím kontaktujte mě, na kovalova.pavla@zusmarhory.cz.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Vytvořila a spravuje agentura czech.click | Nastavení cookies 🍪 | Ochrana osobních údajů 🔒