Múzy Ilji Hurníka

“Múza” sdružení ZUŠ MSK vyhlašuje 5. ročník soutěže

Múzy Ilji Hurníka

Soutěž je určena žákům (sólistům) hudebních a výtvarných oborů Základních uměleckých škol Moravskoslezského kraje. Uskuteční se ve středu 18. října 2017 v ZUŠ Ostrava-Zábřeh, Sologubova 9A. Do programu hudební části se mohou přihlásit žáci, které zajímá soudobá hudba, hrají a zpívají novátorská díla českých či světových skladatelů žijících v 20. a 21. století. Zúčastnit se mohou i žáci, kteří se chtějí prezentovat vlastní kompozicí či improvizací. Sólové instrumentalisty a zpěváky může na klavír či jiný nástroj doprovázet učitel. Maximální délka vystoupení jsou 4 minuty. V případě překročení limitu počtu účastníků je rozhodující pořadí přicházejících přihlášek. Tříčlenná porota rozdělí výkony do zlatého, stříbrného a bronzového pásma.

Výtvarná část bude opět tematicky zaměřená na volnou reflexi soudobého umění. Oceněné výtvarné práce (v maximální velikosti 70×50 cm) budou vystaveny v prostorách školy.

Do přehlídky se mohou zapojit pouze žáci škol sdružených v MÚZE. Cestovné účinkujícím žákům nebude hrazeno.

Přihlášky zasílejte elektronicky prostřednictvím přiloženého online formuláře do pátku 29. září 2017. Výtvarné práce opatřené na zadní straně příslušným popisem (ke stažení zde: PDF | DOCX) posílejte poštou ke stejnému datu na adresu ZUŠ Ostrava-Zábřeh, Sologubova 3039/9A, PSČ 700 30.
Harmonogram soutěže Múzy
Organizační pokyny k soutěži

PROGRAM MŮZY – přehled interpretů nahrávek ke stažení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *