Setkání ředitelů 31.8. – 1.9.2017

Termín konání: 31.8. – 1.9.2017
Místo konání: Hotel Kopřivná v Malé Morávce (mapa)

On-line přihláška

Jméno, příjmení, tituly

1Renata NeubauerováZUŠ E.Runda, Ostrava - Slezská Ostrava
2Mgr. Jiří ZabystrzanZákladní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organozace
3Jeanetta Poláková FaiglováZUŠ Ostrava-Zábřeh, Sologubova 9A, př. org.
4Petr Kotek, Mgr.art.ZUŠ H. Salichové, Ostrava-Polanka n/O.
5Radek Zajac, Ing.Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace
6Svatopluk Mareček, Mgr.ZUŠ Ivo Žídka, Kravaře
7Pavel DvořákZUŠ Ostrava - Petřkovice
8Lenka ŠimerováZUŠ Vítkov
9Marta Scholzová, Mgr.Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313
10Marta Scholzová, Mgr.Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
11Aleš BínaZákladní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava-Hrabůvka, Edisonova 90, p. o.
12Ing. Anna MikulováZUŠ Leoše Janáčka, Havířov,p.o., Jaroslava Vrchlického 1471/1a, Havířov-Podlesí
13Vlasta MatonogováZákladní umělecká škola, Rychvald, Orlovská 495, příspěvková organizace
14JiřinaKrystýnková
15Alena Adamíková, Mgr.ZUŠ A PLUS, spol. s r. o., Pod Zvonek 1835/28, 737 01 Český Těšín
16PaedDr. Miluše Tomášková, PhDZákladní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
17Mgr. Ondřej LangrZákladní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace
18Antonín SikoraZUŠ Jablunkov
19Martin KachlíkZUŠ Město Albrechtice, Tyršova 1, příspěvková organizace
20PhDr. Jaromír Zubíček, ArtD.Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace
21Jiří TauferZUŠ Rýmařov
22Vladimír, Vondráček, PhDr. Ph.D.ZUŠ Frenětát pod Radhoštěm
23Jan Štěpánek, Mgr.Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace
24Pavla Kovalová, Mgr.Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace
25Martin Szymik, DiSZákladní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
26MgA. Andrej Vyoral, ArtDZákladní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
27Renata WdówkováZUŠ Pavla Kalety, Český Těšín, příspěková organizace; Sokola-Tůmy 105/10; 737 01 Český Těšín
28Mgr. Kamil TrávníčekZákladní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
29Marie Malinová dipl.um.Základní umělecká škola Dobroslava Lidmily Ostrava-Svinov
Zápis ve formátu DOCX můžete stáhnout kliknutím na následující odkaz.
Zápis ze setkání ředitelů 31.8.2017

Napsat komentář