Setkání ředitelů 31.8. – 1.9.2017

Print Friendly
Termín konání: 31.8. – 1.9.2017
Místo konání: Hotel Kopřivná v Malé Morávce (mapa)

On-line přihláška

Jméno, příjmení, tituly

1Mgr. Jiří ZabystrzanZákladní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organozace
2Jeanetta Poláková FaiglováZUŠ Ostrava-Zábřeh, Sologubova 9A, př. org.
3Petr Kotek, Mgr.art.ZUŠ H. Salichové, Ostrava-Polanka n/O.
4Radek Zajac, Ing.Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace
5Svatopluk Mareček, Mgr.ZUŠ Ivo Žídka, Kravaře
6Pavel DvořákZUŠ Ostrava - Petřkovice
7Lenka ŠimerováZUŠ Vítkov
8Marta Scholzová, Mgr.Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313
9Marta Scholzová, Mgr.Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
10Aleš BínaZákladní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava-Hrabůvka, Edisonova 90, p. o.
11Ing. Anna MikulováZUŠ Leoše Janáčka, Havířov,p.o., Jaroslava Vrchlického 1471/1a, Havířov-Podlesí
12Vlasta MatonogováZákladní umělecká škola, Rychvald, Orlovská 495, příspěvková organizace
13JiřinaKrystýnková
14Alena Adamíková, Mgr.ZUŠ A PLUS, spol. s r. o., Pod Zvonek 1835/28, 737 01 Český Těšín
15PaedDr. Miluše Tomášková, PhDZákladní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
16Mgr. Ondřej LangrZákladní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace
17Antonín SikoraZUŠ Jablunkov
18Martin KachlíkZUŠ Město Albrechtice, Tyršova 1, příspěvková organizace
19PhDr. Jaromír Zubíček, ArtD.Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace
20Jiří TauferZUŠ Rýmařov
21Vladimír, Vondráček, PhDr. Ph.D.ZUŠ Frenětát pod Radhoštěm
22Jan Štěpánek, Mgr.Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace
23Pavla Kovalová, Mgr.Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace
24Martin Szymik, DiSZákladní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
25MgA. Andrej Vyoral, ArtDZákladní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
26Renata WdówkováZUŠ Pavla Kalety, Český Těšín, příspěková organizace; Sokola-Tůmy 105/10; 737 01 Český Těšín
27Mgr. Kamil TrávníčekZákladní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
28Marie Malinová dipl.um.Základní umělecká škola Dobroslava Lidmily Ostrava-Svinov

Napsat komentář